GDY LICZY SIĘ DŹWIĘK

Firma Polsound jest jednym z największych dystrybutorów
profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i studyjnych w Polsce.

 

Na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań dźwiękowych Polsound jest już od 30 lat.

Jednak nie liczby, lecz suma doświadczeń ludzi tworzących tę firmę jest jej największą wartością. Nasze korzenie tkwią głęboko w tradycji i historii polskiej sceny muzycznej. Większość z nas to muzycy, którzy doskonale rozumieją potrzeby innych muzyków. Mówimy tym samym językiem. Podchodzimy z pasją do zagadnień związanych z dźwiękiem, bo potrafimy cieszyć się muzyką i radością jaką niesie ludziom.

Wspieramy aktywnie naszych klientów, oferując pomoc przy doborze sprzętu dla potrzeb koncertowych, teatralnych i studyjnych. Często stajemy u ich boku przy pierwszych imprezach. Dotrzymujemy kroku nowym wyzwaniom w świecie teleinformatycznym dzięki naszym wyjątkowym specjalistom w tej dziedzinie. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć najbardziej zaawansowane systemy komunikacji głosowej i wizualnej, oferując niezwykle funkcjonalne i przyjazne rozwiązania dla administracji publicznej, edukacji i biznesu.

 

Dobór reprezentowanych przez nas firm nie jest przypadkowy.

To najlepsze firmy w tej dziedzinie.

Firmy, które tworzyły technologię, będącą podstawą współczesnych
rozwiązań dźwięku na scenie i w studio.

 

Cieszymy się wieloletnim zaufaniem naszych zagranicznych partnerów. Z tego powodu jesteśmy często konsultowani przy doborze rozwiązań funkcjonalnych dla naszych klientów. W wielu przypadkach współtworzymy produkty, które Wam oferujemy.

Dzięki naszym partnerom zdobywamy bezcenną wiedzę teoretyczną i praktyczną opartą na ich historycznym doświadczeniu. Tą wiedzę chcemy przekazywać dalej poprzez nasz wszechstronny program edukacyjny dla klientów i partnerów handlowych. Oferujemy wsparcie projektowe i instalacyjne na każdym etapie realizacji złożonych projektów. Uczymy jak prawidłowo wykorzystać wyjątkowy potencjał oferowanych technologii.

Posiadamy adekwatne do naszej oferty własne zaplecze biurowe, magazynowe, logistyczne i serwisowe. Jesteśmy przygotowani do obsługi wszelkich projektów.

 

Dzięki temu, że wymagamy więcej od siebie możemy zaoferować więcej Wam,
naszym klientom i partnerom.