NAJWIĘKSZE ZALETY
MICROFLEX ADVANCE

Matryce mikrofonowe Shure Microflex Advance rozwiązują wiele problemów i podnoszą efektywność w wielu dziedzinach. Oto najważniejsze korzyści dla Twoich współpracowników i partnerów:

PREZES

Członkowie twojego zespołu są bardziej produktywni, gdy komunikacja z ich współpracownikami oraz klientami – którzy są w sąsiednich pomieszczeniach lub gdziekolwiek na świecie – jest naturalna i bezproblemowa. Z Microflex Advance więcej czasu poświęcają oni pracy, a mniej na działania, aby wszystko prawidłowo funkcjonowało. 

UŻYTKOWNICY

Microflex Advance pozwala użytkownikom skoncentrować się na lepszym wykonywaniu swojej pracy. Słyszeć i być słyszanym, a przy tym dobrze zrozumianym – to sprawia, że użytkownicy są bardziej wydajni i kreatywni. 

PROJEKTANCI I INTEGRATORZY SYSTEMÓW

Microflex Advance wykorzystuje moc oferowaną przez Shure IntelliMix oraz możliwości sieci cyfrowego przesyłu wielokanałowego dźwięku Dante do uproszczenia projektowania, instalacji i konfiguracji systemów. Zwiększenie efektywności daje możliwość dostarczenia bardziej wydajnego systemu A/V w znacznie krótszym czasie.

ARCHITEKCI I PROJEKTANCI WNĘTRZ

Architekci i projektanci wnętrz są zatrudniani do zagospodarowania przestrzeni, która jest wyjątkowa od strony wizualnej, ale równocześnie nie powoduje ono negatywnego wpływu na jakość dźwięku. Dzięki Microflex Advance można zaoferować klientom styl, którego oczekują oraz zapewnić znakomite brzmienie, którego wymagają.

ADMINISTRATOR I MANAGER IT

Cyfrowe sygnały z mikrofonów Microflex Advance bez problemów współistnieją w tej samej strukturze sieciowej z sygnałami typowymi dla prac oraz aplikacji biurowych, bez większego wpływu na szybkość oraz wydajność sieci. System obsługiwany jest przez oprogramowanie dostępne poprzez przeglądarkę internetową.

DYREKTOR FINANSOWY I JEGO ZESPÓŁ

Microflex Advance jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Pozwala obsługiwać wiele osób rozmieszczonych w rożnych konfiguracjach na konferencji i eliminuje konieczność posiadania oddzielnego sprzętu audio dla aplikacji wykorzystujących tylko dźwięk oraz wideokonferencji.

ZADZWOŃ:

22 2041 100

NAPISZ:

biuro@polsound.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Jeżeli szukasz najlepszych rozwiązań audio dla Twojej firmy lub uczelni skontaktuj się z nami. Nasz zespół przedstawi Ci propozycję rozwiązania podnoszącą efektywność działania Twojego obecnego systemu wideokonferencji lub, we współpracy z naszymi partnerami, zaproponujemy kompletne rozwiązanie dla Twojej organizacji. 

Jeżeli jesteś integratorem IT, wideokonferencji lub AV dowiedz się w jaki sposób nasze rozwiązania uzupełnią Twoją ofertę i w jaki sposób wspieramy naszych partnerów. 

Z przyjemnością umówimy się z Tobą na krótką wideokonferencję podczas której przedstawimy nasze rozwiązania w praktyce.