NARODOWE FORUM MUZYKI WE WROCŁAWIU

Pod koniec sierpnia wykonano specjalistyczne strojenie systemu koncertowego Meyer Sound w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Strojenie przeprowadził osobiście Bob McCarthy, legendarny twórca metodologii strojenia systemów nagłośnieniowych i związanego z tym pomiarowego systemu SIM. To jeden z najbardziej uznanych autorytetów w tej dziedzinie na świecie.

Zaprojektowany przez Bob’a system dla NFM składa się z dwóch gron głównych Line Array Meyer Sound MICA po 11 elementów każde i bardzo złożonego grona centralnego. Zastosowano w nim “linijkę” frontową z 13 elementów MINA i zespołu 6 głośników punktowych UPA-1P i 2 UPQ-2P precyzyjnie nagłaśniające wielopoziomową widownię tej niesamowicie dobrze brzmiącej sali koncertowej.

System uzupełniają 4 outfill’e i infill’e Meyer Sound UPQ-1P i aż cztery subwoofery Meyer Sound 1100-LFC. Dodatkowo aż 3 linie frontfilli… w sumie 29 głośników miniaturowych UPM-1P. NFM to też 3 dodatkowe sale koncertowe wyposażone całkowicie w systemy aktywne Meyer Sound MINA, CQ1P i UPA-1P.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem, w którym przedstawione zostały wszystkie informacje na temat instalacji:

Tekst, zdjęcia i materiał wideo: Infomusic.pl