Timax sięga gwiazd...
 
...w planetarium Yokkaichi
Zanurz się w ulu
 
Timax SoundHub sprawi, że poczujesz się jak w żywym ulu

Soundhub-S to oprogramowanie sterujące systemu TiMax2 zapewniającego projektantom i realizatorom systemów nagłośnieniowych zaawansowaną kontrolę nad lokalizacją i propagacją przestrzenną dźwięku w czasie rzeczywistym podczas prowadzenia złożonych koncertów i inscenizacji. Wersja Soundhub-R daje integratorom systemów i instalatorom kompleksowy zestaw narzędzi do adresowania wejść i wyjść, miksu, przetwarzania i odtwarzania sygnałów z wielu różnych źródeł  oraz wszechstronne opcje zdalnego sterowania.

Każdy system SoundHub zawiera skalowalną wielokanałową matrycę dźwięku z procesorem DSP do obsługi wielu źródeł dźwięku i wielu stref do nagłośnienia z zastosowaniem w różnych instalacjach począwszy od interakcyjnych muzeów, parków rozrywki, sal konferencyjnych, hoteli aż po bary, kluby, kina, opery i obiekty sakralne.

Kompaktowa obudowa Rack 19” 2U Timax SoundHub posiada 16 wejść i 16 wyjść analogowych lub cyfrowych w formacie AES3, które można rozbudować do matrycy o wielkości 64x64. Dostępne są opcjonalne interfejsy audio, sieciowe zgodne ze standardami branżowymi, m.in. Cobranet, MADI i Dante. System posiada także korektory parametryczne na wejściach i wyjściach do zmiany brzmienia sygnału źródłowego i wystrojenia nagłaśnianej przestrzeni oraz posiada wbudowany 64 ścieżkowy odtwarzacz i rejestrator dźwięku.

Każdy punkt styczny matrycy posiada regulację poziomu źródłowego do miksowania i dystrybucji sygnałów do określonej strefy plus dodatkowo oferuje indywidualną regulację opóźnienia z zastrzeżonym patentowo algorytmem płynnego panoramowania dla naturalnego odtwarzania efektów przestrzennych i lokalizacji wykonawcy.

Precyzyjne obrazowanie dźwięku jest niezbędne do skupiania uwagi określonej grupy słuchaczy na konkretnym wykonawcy na scenie, w muzeum, na wystawie, albo prezentacji. Pomaga to zwiększyć zrozumiałość przekazu w stosunku do dźwięków otoczenia.

Wszystko to jest programowane i konfigurowane za pomocą zewnętrznego komputera, który następnie może być odłączony, aby umożliwić użytkownikowi lokalny lub zdalny dostęp do ustawień i innych funkcji zabezpieczonych wielopoziomowym hasłem bezpieczeństwa.

 

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves