Seria CVS1.0 łączy bogate doświadczenie firmy Tannoy i cenioną na całym świecie technologię produkcji przetworników, aby stworzyć nową gamę głośników sufitowych zaprojektowanych do zastosowań w których krytyczny jest budżet, ale bez uszczerbku dla wysokiej wydajności, jakiej od marki Tannoy oczekują użytkownicy

Linia produktowa została zaprojektowana z myślą o szerokim zastosowaniu w obiektach takich jak restauracje, hotele, obiekty religijne, sklepy, placówki edukacyjne i wszelkiego rodzaju biura, które wymagają połączenia doskonałej jakości muzyki i zrozumiałości mowy z wyjątkową niezawodnością.
Seria składa się z sześciu modeli, wszystkie są dostępne w półmatowym czarnym lub półmatowym białym wykończeniu. Głośniki zapewniają szerokie pasmo przenoszenia i niskie zniekształcenia zwykle spotykane w droższych produktach. Każdy model ma malowaną proszkowo kratkę aluminiową z ochroną przeciwpyłową. Przetworniki są zamontowane w odpornym na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne panelu przednim z ABS z obudową ze stali galwanicznej. Ponadto każdy model posiada certyfikat EN54-24 dla systemów detekcji i alarmów pożarowych, certyfikat UL1480 dla systemów sygnalizacji pożaru i certyfikat UL2043 dla pomieszczeń wentylacyjnych.

CVS 301 został zaprojektowany w celu zapewnienia doskonałej jakości dźwięku i jest wyposażony w 3” polipropylenowy, pełnozakresowy przetwornik z zawieszeniem z gumy butylowej dla zwiększenia wytrzymałości.

CVS 401, CVS 601 i CVS 801 są wyposażone odpowiednio w 4”, 6”i 8” przetworniki z polipropylenu z zawieszeniem z gumy butylowej i chłodzone ferrofluidem przetworniki wysokotonowe z miękką kopułką, które zapewniają wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku.
Subwoofer sufitowy CVS 801S wykorzystuje 8”, polipropylenowy przetwornik o długim skoku membrany, który zapewnia wyraźne, kontrolowane basy.

 

Dodatkowe informacje:

  • Sprzedawane w parach wraz ze wszystkimi elementami montażowymi

  • Szeroka, stała kierunkowość dla optymalnego zasięgu

  • W komplecie elementy montażowe - szyny C-ring i szyny sufitowe

  • Stalowa pokrywa i mechanizm odciążający naprężenie kabla ognioodpornego

  • Odczepy transformatorowe do systemów liniowych 70 V / 100 V lub 8 Ohm

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves