Rodzina doskonałych, riderowych systemów wyrównanych liniowo LEO, powiększyła się o najmniejszego jej przedstawiciela.


System MEYERSOUND LINA, będący jednocześnie następcą niezwykle popularnej i cenionej, najmniejszej „liniówki” MEYERSOUND - MINA, cechuje się zupełnie nowym, trzy-kanałowym układem wzmacniaczy klasy D, znanych z rewelacyjnej serii LEOPARD. Daje to LINIE możliwość przetwarzania bez zniekształceń oraz z pełnym zakresem dynamiki każdego sygnału dźwiękowego, i to z w pełni liniową charakterystyką. Czyni to z LINY idealne narzędzie do reprodukcji mowy oraz każdego gatunku muzyki. Mniejsza waga (tylko 19,5 kg) oraz wymiary (około 50 cm szerokości oraz 20 cm wysokości) sprawią, iż w zastosowaniach teatralnych, telewizyjnych i innych, wymagających nieingerowania w stronę wizualną, LINA będzie niemalże niewidoczna.
Zintegrowany tryb NATIVE MODE, umożliwia wykorzystanie systemu z minimalnym nakładem zewnętrznych urządzeń do zarządzania systemem i podawania modulacji tylko jednym torem. System sprawdzi się idealnie jako główne nagłośnienie, wszelakie elementy do-głaśniające oraz jako uzupełnienie wszystkich systemów z rodziny LEO.


Szerokie pasmo przenoszenia, prostota instalacji oparta o opatentowane elementy QUICKFLY wraz z GuideALinks, wiele dedykowanych elementów mocujących, pozwalających na zastosowanie LINY w różnych aplikacjach, współpraca z procesorami GALAXY, dystrybutorami zasilania i sygnału MDM, opcjonalna obsługa systemu RMS do kontrolowania parametrów pracy zestawu głośnikowego oraz integracja z oprogramowaniem predykcyjnym MAPP czyni z LINY idealne i profesjonalne narzędzie do pracy z dźwiękiem dla każdej instytucji i firmy, pragnącej posiadać najwyższej klasy system nagłośnienia.


Uzupełnienie LINY stanowi zupełnie nowy, sub-niskotonowy zestaw aktywny dużej mocy - MEYERSOUND 750-LFC. Ten w pełni liniowy, profesjonalny system sub-niskotonowy, daje użytkownikom idealne uzupełnienie elementów szerokopasmowych. W pełni liniowa charakterystyka w całym paśmie wynoszącym 36 Hz - 125 Hz, to po części zasługa zastosowania przetwornika o średnicy 15 cali, z podwójną cewką oraz znanego z nagradzanej konstrukcji 900-LFC układu dwu-kanałowego, wysoce wydajnego wzmacniacza open-loop, pracującego w klasie D, którego każdy kanał zasila jedną cewkę przetwornika. 750-LFC cechują małe wymiary i waga oraz możliwość podwieszenia bez dodatkowych akcesoriów, bezpośrednio pod nim, zestawów MEYERSOUND LINA, jak również współpracę z zestawami typu POINT-SOURCE rodziny MEYERSOUND Ultra (UP).

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves