W okresie od swojego debiutu, który miał miejsce w kwietniu br., najnowszy system liniowy Meyer Sound, czyli LEOPARD, otrzymał już cztery nagrody.
Dwie najnowsze to Sound & Video Contractor Innovative Product Award (nagroda dla najbardziej innowacyjnego produktu instalacyjnego audio i wideo) oraz Worship Facilities New Product Award (nagroda dla nowego produktu dla obiektów sakralnych) w kategorii Best Large-Format Loudspeaker. Obie te nagrody świadczą o tym, że LEOPARD doskonale sprawdza się nie tylko jako system koncertowy, ale też w warunkach instalacyjnych, i to nawet tak skrajnie niekorzystnych, jak nagłośnienie świątyń.
 
To jednak nie koniec dobry wieści. Inny system Meyer Sound, Constellation, a konkretnie stworzona z jego użyciem instalacja w kościele Clinton Frame Mennonite Church w Goshen w stanie Indiana, zdobył laur Worship Facilities Solomon Award w kategorii projektu i instalacji systemu AV w obiekcie sakralnym.
 
Rzeczona instalacja, dzięki możliwości zastosowania właściwych presetów, znacząco i w wyjątkowo pozytywny sposób wpłynęła na to, jak wierni odczuwają wspólne uczestnictwo w nabożeństwach.
 
Wszystkie opisane tu nagrody stanowią wyraźny dowód tego, że systemy Meyer Sound to rozwiązania bardzo wszechstronne, spośród których da się wybrać „coś na każdą okazję” i na pewno będzie to „coś”, co spełni wszelkie pokładane w nim oczekiwania.

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves