Meyer Sound na festiwalu Roskilde Festival
 
więcej
System LINA & 750-LFC
 
prosty, niewielki, doskonały
Hakan Hellstorm
 
system liniowy LEO na festiwalu w Szwecji
Decade of love
 
Meyer Sound jest dumny, że mógł stać się częścią magicznego świata Cirque du Soleil. Gratulujemy zespołowi The Beatles LOVE i naszym partnerom w tej przygodzie: inżynierowi dźwięku Jonathan'owi Deans oraz Solotech.

nowości

Nowa wersji Compass 4.6 i firmware dla Galileo GALAXY, CAL i RMServer

Oprogramowanie Meyer Sound Compass 4.6 oferuje integrację ze standardem MILAN i usprawnioną konfigurację systemu

Rodzina Meyer Sound LEO napędza "Arcoiris Tour" J. Balvina w Ameryce Północnej

Po tym, jak urzekł publiczność w Ameryce Południowej i na Karaibach, by stać się panującą…

MeyerSound LINA

Rodzina doskonałych, riderowych systemów wyrównanych liniowo LEO, powiększyła się o najmniejszego jej przedstawiciela.

Meyer Sound zapewnia unikalne rozwiązanie systemowe „5 w 1” dla szwajcarskiego Lavish Fête des Vignerons

Meyer Sound zapewnia unikalne rozwiązanie systemowe „5 w 1” dla szwajcarskiego Lavish Fête des VigneronsSzwajcarska…

ISE 2018 MeyerSound

Tegoroczne targi ISE 2018, były kolejną okazją do pokazania ogromnego potencjału instalacyjnego, rewelacyjnych produktów MEYER…

Big City Beats World Club Dome

Meyer Sound nagłośnił Big City Beats World Club Dome we Frankfurcie

Nazwa firmy oddaje istotę tego przedsięwzięcia.
To laboratorium, w którym w naukowy sposób sprawdzane są idee jej założyciela.

Od przeszło 30 lat Meyer Sound zaspokaja potrzeby najbardziej wyrafinowanych specjalistów od nagłaśniania, oferując absolutnie bezkompromisowe produkty i rozwiązania.

Od samego początku firma Meyer Sound pracowała nad tworzeniem urządzeń z przekonaniem, że tylko zintegrowane rozwiązania obejmujące specjalnie zaprojektowane przetworniki, obróbkę sygnału oraz wzmacniacz mogą stanowić profesjonalny element nowoczesnego systemu nagłośnieniowego.

Meyer Sound oferuje fabrycznie zestrojone, aktywne zestawy głośnikowe, co eliminuje problemy związane z doborem wzmacniaczy, kabli i procesorów.

Dzięki temu możliwe jest zachowanie najwyższej jakości brzmienia zapewniając jednocześnie szybszą i prostszą instalację.

Niespotykana, wzorcowa powtarzalność każdego produktu jest podstawą do profesjonalnego projektowania instalacji używając precyzyjnego programu MAPP Online Pro.

Wszystkie istotne elementy zespołów głośnikowych są produkowane we własnej fabryce firmy w Berkeley (Kalifornia) w USA

 

Od 2006 roku Meyer Sound jest reprezentowany w Polsce przez firmę Polsound.

Polsound Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym i serwisowym w Polsce firm: Shure (najstarszy i największy na świecie producent mikrofonów profesjonalnych), Meyer Sound (producent najwyższej klasy aktywnych systemów nagłaśniających), DiGiCo (producent cyfrowych konsolet dźwiękowych dla zastosowań estradowych i teatralnych najwyższej klasy), TASCAM (wiodący producent specjalistycznych urządzeń rejestrujących) i wielu innych.Posiadamy własną siedzibę w Łomiankach pod Warszawą gdzie mieszczą się biura, magazyny, warsztaty serwisowe, sale konferencyjne i szkoleniowe a nawet ... mała sala koncertowa.

Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość i bezkompromisowe wsparcie techniczne i serwisowe.Aby temu sprostać zatrudniamy fachowców z wieloletnią praktyką, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia do projektowania i instalacji systemów nagłaśniających. Nasi partnerzy zagraniczni dostarczają oprócz urządzeń również swój bezcenny know-how i doświadczenie zdobyte podczas realizacji najbardziej prestiżowych instalacji na świecie. Oferują za naszym pośrednictwem usługi projektowe, pomiarowe i instalacyjne najwyższej klasy.

Posiadamy skład magazynowy oferowanych przez nas produktów oraz kompletne zestawy demonstracyjne. Profesjonalnie wyposażony warsztat serwisowy i wysokiej klasy fachowcy zapewniają szybkie rozwiązywanie problemów technicznych. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować długoterminową gwarancję na nasze systemy.

Możecie Państwo polegać na naszym doświadczeniu.

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves