Koncerty plenerowe Andrzeja Piasecznego, przyzwyczaiły Nas do doskonałego brzmienia. Znane i lubiane przeboje, poziom artystyczny, doskonali muzycy oraz precyzyjna realizacja dźwięku, to podstawowe ich cechy. Wymagania dotyczące najwyższej jakości stały się również priorytetem dla klubowej trasy tego artysty.

Ze względu na małe wymiary, możliwości i naprawdę świetne parametry brzmieniowe (do których DiGiCo przyzwyczaja realizatorów na całym świecie od ponad dekady) - konsoleta DiGiCo S21 + D2 Rack 48 INPUTS / 32 OUTPUTS ( 24 ANALOG, 8 AES/EBU ) znalazły swoje miejsce w zespole.

Konsoleta wyposażona jest w 2 karty DMI: DMI-MADI C do połączenia z D2-Rack oraz DMI-MADI B do połączenia z interfejsem DiGiGRID MGB, podłączonym do serwera Waves Server One oraz MacbookPro. Wszystko to w celu insertowania kanałów pluginami Waves. Cały processing Waves, potocznie mówiąc “liczony” jest w serwerze, natomiast komputer służy tylko do zmiany parametrów pluginów.

Z racji realizacji zarówno miksu FOH jak i monitorowego przy użyciu jednej konsolety, w S21 stworzone są 2 warstwy kanałów wejściowych:

 • warstwa pierwsza jest to mix FOH
 • warstwa 2 mix monitorowy
 • warstwa 3 grupy oraz auxy
 • warstwa 4 matryce sterujące systemem nagłośnieniowym oraz CG
 • Warstwy 1 i 2 do mixów FOH oraz monitorowego, zostały stworzone w oparciu o indywidualne konfigurowany układ szyn wejściowych i wyjściowych, a dostęp i widok aż 20 pełnych szyn oraz 20 tłumików kontrolujących kanały mono lub stereo jednocześnie, powoduje, że praca na tej pozornie niedużej konsolecie daje ogromne możliwości.

  Konsoleta S21 posiada bardzo fajny pokrowiec:)

  Serdecznie zapraszamy na koncerty Andrzeja Piasecznego z zespołem oraz do zapoznania się z S21 nieco bliżej:)

  andrzejpiaseczny7
  andrzejpiaseczny6
  andrzejpiaseczny5
  andrzejpiaseczny4
  andrzejpiaseczny3
  andrzejpiaseczny2
  andrzejpiaseczny

  Nasze produkty

  jesteśmy przedstawicielem

  Shure - mikrofony i słuchawki
  Meyer Sound - nagłośnienie
  DiGiCo - konsolety cyfrowe
  Systemy interkomowe
  Tascam - sprzęt studyjny
  Symetrix - procesory dźwięku
  Tannoy - nagłośnienie
  LabGruppen - wzmacniacze
  Lake - wzmacniacze
  Orban - procesory emisyjne
  DiGiGrid - akcesoria
  TiMax
  AtteroTech
  Waves