Stanowi bezpośredni most połączeniowy między urządzeniami USB host, takimi jak komputery a siecią Dante, przy zachowaniu sygnałów audio w domenie cyfrowej. Interfejs unDUSB jest rozpoznawany na szynie USB jako standardowa stereofoniczna karta dźwiękowa i zapewnia 2 kanały z Dante na USB oraz 2 kanały z USB na Dante.

Ponieważ unDUSB wykorzystuje sterowniki audio USB, które są wbudowane w systemy Windows oraz OSX, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników.

Używając unDUSB, dowolny program komputerowy, który może korzystać ze stereofonicznej karty dźwiękowej, może też uzyskać natychmiastowy dostęp do wejść i wyjść, i korzystać z sygnałów audio sieci Dante.

Muzyka, prezentacje audio, a nawet sygnał audio z oprogramowania do pracy zespołowej takiego jak Skype, może być użyty w systemie Dante.

unDUSB może być zasilany za pośrednictwem dowolnego urządzenia z obsługą 802.3af PoE, zewnętrznego zasilacza +9 VDC do +24 VDC, a także złącza wyjściowego Power Link innego urządzenia Attero Tech, które zapewnia zasilanie Power Link.

 • Dwukanałowy interfejs PC/MAC do sieci DANTE
 • Bardzo łatwy w instalacji i nie wymaga sterowników
 • Audio : 2x USB->DANTE i 2xDANTE ->USB
 • Możliwość zasilania z zasilacza lub POE
 • Idealne narzędzie do uruchamiania oraz monitoringu sieci DANTE !!!
 • Czytaj więcej o Atterotech unDUSB

  Nasze produkty

  jesteśmy przedstawicielem

  Shure - mikrofony i słuchawki
  Meyer Sound - nagłośnienie
  DiGiCo - konsolety cyfrowe
  Systemy interkomowe
  Tascam - sprzęt studyjny
  Symetrix - procesory dźwięku
  Tannoy - nagłośnienie
  LabGruppen - wzmacniacze
  Lake - wzmacniacze
  Orban - procesory emisyjne
  DiGiGrid - akcesoria
  TiMax
  AtteroTech
  Waves