Szukasz prezentu? A może jesteś muzykiem, dziennikarzem, youtuberem bądź nagrywasz podcasty? Przychodzimy do Was ze specjalnymi świątecznymi pakietami audio Shure Polska dla różnorodnych odbiorców.  

Shure oferuje ekskluzywne pakiety zawierające produkty i akcesoria, które wspierają pogoń za muzyką, informacjami i rozrywką. Nowe zestawy produktów dostarczają użytkownikom narzędzi, których potrzebują, aby brzmieć nadzwyczajnie podczas nagrywania lub występów na scenie. 

 Portable Videography Kit

Pakiet ten obejmuje zestaw wideo Shure MV88 +, słuchawki SE215 do monitorowania nagrania oraz osłonę AMV88-FUR w celu zmniejszenia niepożądanych szumów wiatru podczas nagrywania na zewnątrz.


 

Shure Digital Recording Kit

Shure Digital Recording Kit doskonale nadaje się do nagrywania i monitorowania bezpośrednio na komputerach i telefonach komórkowych. Użytkownicy mogą podłączyć dynamiczny mikrofon wokalny Shure PGA58 za pomocą dołączonego kabla XLR i cyfrowego interfejsu audio MVi do urządzenia i użyć dołączonych słuchawek SRH240A do monitorowania


 Shure Mobile Recording Kit

 

Shure Mobile Recording Kit umożliwia użytkownikom nagrywanie i monitorowanie dźwięku o profesjonalnej jakości w dowolnym miejscu. Podłączając dołączony mikrofon MV5 bezpośrednio do komputera lub telefonu komórkowego i podłączając słuchawki SRH240A do mikrofonu, użytkownicy mogą doświadczyć nagrywania i monitorowania w czasie rzeczywistym.


 Shure Stage Performance Kit

Shure Stage Performance Kit łączy legendarny mikrofon wokalny Shure SM58® z kablem Sommer XLR i solidnym statywem mikrofonowym K&M.PSM® 300 Twin Pack

PSM® 300 Twin Pack to idealne rozwiązanie do monitorowania dla dwóch wykonawców, zapewniające wygodny, kompletny system multi-bodypack ze słuchawkami Sound Isolating™ zapewniającymi czyste, precyzyjne miksy stereo na scenie.


PSM® 300 Twin Pack PRO

PSM® 300 Twin Pack Pro jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania dla dwóch wykonawców i oferuje wygodne i trwałe metalowe systemy multi-bodypack (opcjonalnie do użytku z akumulatorem SB900A) ze słuchawkami Sound Isolating™ zaprojektowanymi do wyraźnego, precyzyjnego miksowania stereo na scenie


jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves