Firma Polsound, jeden z największych dystrybutorów profesjonalnych rozwiązań audio rozszerza swoją ofertę o produkty marki Visionary Solutions.

Rozwiązania amerykańskiego producenta, lidera innowacyjnych technologii sieciowego przesyłania sygnału audio i wideo dynamicznie wkraczają na rynek instalacji – od administracji rządowej i edukacji po rozwiązania biznesowe, sportowe i marketingowe. Produkty takie jak PacketTV® czy PacketAV® mogą być w prosty sposób zintegrowane z istniejącymi sieciami Ethernet zapewniając szybki transfer obrazu w jakości 4K.

„Rozszerzenie naszej oferty o produkty Visionary Solutions jest naturalnym krokiem w rozwoju tego działu naszej firmy. Teraz, Oprócz znakomitych rozwiązań audio teraz oferujemy integratorom także najwyższej jakości rozwiązania do dystrybucji sygnału wideo” mówi Sebastian Posłuszny, manager rozwoju rynku systemów zintegrowanych w Polsound.

“Rozwiązania Visionary Solutions są doskonale zintegrowane z produktami Symetrixa, którego jesteśmy dystrybutorem” Dodaje Piotr Słup, szef wsparcia technicznego Polsound „To efekt ścisłej współpracy obu marek, który ułatwia to konfigurację systemu i umożliwia nam zaoferowanie kompletnych rozwiązań, niezależnie od skali projektu.”

Założona w 1995 r firma Visionary Solutions Inc. produkuje sprzęt do sieciowej dystrybucji audio dźwięku i obrazu (AV over IP), który zapewnia przesyłanie tych sygnałów w czasie rzeczywistym. Dzięki enkoderom i dekoderom SD, HD i 4K, które obsługują najnowsze standardy technologiczne, takie jak Dante ™, H.264 i JPEG2000, modułowe rozwiązania Visionary są doceniane na całym świecie ze względu na ich wyjątkową wartość, wydajność, elastyczność i jakość.

Katalogi do pobrania:

PACKETAV E4100 | ENKODER D4100 | DEKODER

PACKETAV PNA-D4

PACKETAV DUET | DECODER ENCODER

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves