Wzmacniacze instalacyjne

D SERIES
Dostępne w 3 konfiguracjach mocy (8000 W, 12000 W i 20000 W pełna moc wyjściowa). Wzmacniacze D Series występują w dwóch wariantach procesorowych – jeden z procesorem Lake, drugi z procesorem Tesira od Biamp Systems – każdy oferuje unikalne możliwości i zalety.

C SERIES
9 modeli do wyboru od flagowego C88:4 (4 x 2,200 W) do mniejszej mocy 4 i 8-kanałowych rozwiązań. C Series reprezentuje podstawową linię wzmacniaczy dedykowanych do zastosowań instalacyjnych. Ta seria została sprawdzona na rynku w wielu prestiżowych instalacjach. To wzmacniacze na których można polegać.

IPD SERIES
Dostępne w 2 wersjach mocowych (2 x 600 W i 2 x 1200 W) 2- kanałowe wzmacniacze IPD Series zapewniają wyjątkowy zapas mocy z pojedynczego 1U przestrzeni rackowej. Sercem platformy IPD jest najnowszej generacji procesor DSP wyposażony w 40 różnorodnych parametrycznych korektorów.

E SERIES
Dostępne w 3 konfiguracjach mocowych (400 W, 800 W i 1200 W pełna moc wyjściowa), kompaktowe i ultra skuteczne wzmacniacze E Series oferują jakość brzmienia z której słynie Lab.Gruppen w szybkich i efektywnych cenowo instalacjach. Dodatkowo oferują wzorcową niezawodność i niskie koszty eksploatacyjne. Dostępne w 3 konfiguracjach mocowych (400 W, 800 W i 1200 W pełna moc wyjściowa), kompaktowe i ultra skuteczne wzmacniacze E Series oferują jakość brzmienia z której słynie Lab.Gruppen w szybkich i efektywnych cenowo instalacjach. Dodatkowo oferują wzorcową niezawodność i niskie koszty eksploatacyjne.

LUCIA
Dostępne są 4 modele stworzone by ułatwić instalację w miejscach o jakich dotąd nie sądzono by go tam instalować.
2 kanałowe LUCIA (Localized Utility Compact Intelligent Amplification) to niezwykle kompaktowe i wszechstronne wzmacniacze z kwalifikacją Energy Star na cyfrowej platformie klasy D.

Aplikacja „Application Browser” na komputery PC pozwala na wszechstronną konfigurację i programowanie wzmacniaczy LUCIA zarówno w trybie poza podłączonym (offline) i podłączonym wzmacniaczem.

Zapraszamy na stronę producenta LabGruppen

Nasze produkty

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Waves