POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Szanujemy Twoje prawa i  respektujemy należycie ochronę danych osobowych. Dlatego zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.
 
2. Administratorem Danych Osobowych jest: Polsound sp z o.o. z siedzibą: Brukowa 29, 05-092 Łomianki. NIP: 526-030-71-75, GIOS: E0010283WBW, REGON: 010538252; XIV Wydz. Gosp. KRS: 0000121965 
 
3. Dane osobowe, które przetwarzamy:
 
Imię i nazwisko – podczas składania Zamówienia będziesz proszony o podanie swojego imienia i nazwiska, aby móc wysłać Tobie zamówienie oraz możliwości kontaktu z Tobą.
Adres – jest nam potrzebny do wysyłki zamówionego Produktu.
Nr telefonu – zdarza się, że kontaktujemy się z Tobą w sprawie zamówienia, jego terminu czy czasu realizacji
Adres e-mail – poprzez e-mail wysyłamy informacje dotyczące zamówień, płatności oraz kontaktujemy się z Tobą.
Jeżeli zostałeś abonentem naszego Newslettera będziemy wysłać do Ciebie informację handlową raz, dwa razy w miesiącu.

 
4. Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:
 
Rejestracja w bazie Klientów – jest dobrowolna. Przechowujemy powyżej wskazane dane w naszej bazie, aby ułatwić Tobie w przyszłości kontakt z naszą firmą oraz zakupy.
Jeśli chcesz być informowany o ciekawych wydarzeniach i ofertach handlowych możesz zostać abonentem Newslettera. Przystąpienie jest dobrowolne i w każdej chwili możesz się z niego wypisać.
 
5. Każdy, jest zarejestrowany w naszej bazie ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich modyfikacji, ograniczenia lub usunięcia.
 
6. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim, chyba że jest to związane z realizacją wykonania zamówienia.
 
7. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu prześlij e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Jednocześnie informujemy iż przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych. W celu wykonania tych czynności, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..