Broadcast:

  • Telewizja Polska S.A.
  • Telewizja POLSAT
  • Telewizja TVN
  • ATM System
  • Polskie Radio S.A.
  • Szereg stacji radiowych z listy referencyjnej na stronie Orban.pl
  • Akademickie Radio Kampus – Uniwersytet Warszawski (Warszawa)
  • Akademickie Radio LUZ – Politechnika Wrocławska (Wrocław)
  • Antyradio (Warszawa)
  • Europejskie Radio dla Białorusi (Warszawa)
  • Grupa Radiowa Agory (Warszawa)
  • INFO-TV-OPERATOR (nadajniki w wielu lokalizacjach)
  • Jumpradio (radio internetowe)
  • Katolickie Radio Podlasie (Siedlce)
  • Lokalne Rozgłośnie Radiowe - Grupa Radiowa Agory (Warszawa)
  • Muzyczne Radio (Jelenia Góra)
  • Polskie Radio (Warszawa)
  • Polskie Radio (Warszawa) – wszystkie programy ogólnopolskie
  • Polskie Radio S.A. (Warszawa)
  • Polskie Sieci Nadawcze (Warszawa)
  • Radio "ANGORA - Obóz Potęga Prasy" (Rewal)
  • Radio Białystok (Białystok)
  • Radio Bielsko (Bielsko Biała)
  • Radio Centrum (Kalisz)
  • Radio Classic FM (Łódź)
  • Radio dla Ciebie (Warszawa)
  • Radio Emaus (Poznań)
  • Radio ESKA (Poznań)
  • Radio ESKA (Warszawa)
  • Radio ESKA Nord (Gdynia)
  • Radio ESKA ROCK (Warszawa)
  • Radio Express (Śląsk)
  • Radio FaMa (Wołomin)
  • Radio FRI (Kielce)
  • Radio Gdańsk (Gdańsk)
  • Radio GRA (Bydgoszcz)
  • Radio GRA (Toruń)
  • Radio HIT (Włocławek)
  • Radio Jasna Góra (Częstochowa)
  • Radio Jazz (Warszawa)
  • Radio Józef (Warszawa)
  • Radio Karolina (Katowice)
  • Radio Kaszebe (Władysławowo)
  • Radio Katowice (Katowice)
  • Radio Kielce (Kielce)
  • Radio Klakson (Wrocław)
  • Radio Kolor (Warszawa)
  • Radio Kolor (Wrocław)
  • Radio Kołobrzeg (Kołobrzeg)
  • Radio Koszalin (Koszalin)
  • Radio Kraków (Kraków)
  • Radio Leliwa (Tarnobrzeg)
  • Radio Lublin (Lublin)
  • Radio Łódź (Łódź)
  • Radio MAKS (Tarnów)
  • Radio Malbork (Malbork)
  • Radio Maryja (Toruń)
  • Radio Na Fali (Świnoujście)
  • Radio Nadzieja (Łomża)
  • Radio Nysa (Nysa)
  • Radio Olsztyn (Olsztyn)
  • Radio Opole (Opole)
  • Radio Parada (Łódź)
  • Radio Piekary (Piekary Śląskie)
  • Radio PiN (Warszawa)
  • Radio Plus (Radom)
  • Radio Plus (Warszawa)
  • Radio Plus Katowice (Katowice)
  • Radio Pogoda (Łódź)
  • Radio Pogoda (Warszawa)
  • Radio Pomorza i Kujaw (Bydgoszcz)
  • Radio Północ (Koszalin)
  • Radio Record (Radom)
  • Radio Region (Kraków)
  • Radio RMF CLASSIC (Kraków)
  • Radio RMF CLASSIC (Warszawa)
  • Radio RMF FM (Kraków)
  • Radio RMF FM (Kraków) – kilkadziesiąt szt.
  • Radio RMF FM (Kraków) – ponad 70 szt.
  • Radio RMF FM (Warszawa)
  • Radio RMF MAXXX (Częstochowa)
  • Radio RMF MAXXX (Katowice)
  • Radio RMF MAXXX (Kielce)
  • Radio RMF MAXXX (Kraków)
  • Radio RMF MAXXX (Nowy Sącz)
  • Radio RMF MAXXX (Opole)
  • Radio RMF MAXXX (Poznań)
  • Radio RMF MAXXX (Słupsk)
  • Radio RMF MAXXX (Trójmiasto)
  • Radio RMF MAXXX (Wałbrzych)
  • Radio RSC (Skierniewice)
  • Radio Rzeszów (Rzeszów)
  • Radio SBB Rodło (Bytom)
  • Radio Szczecin (Szczecin)
  • Radio Traffic (Wrocław)
  • Radio Trefl (Gdańsk)
  • Radio Victoria (Łowicz)
  • Radio Wanda (Kraków)
  • Radio WAWA (Warszawa)
  • Radio Weekend (Chojnice)
  • Radio Wrocław (Wrocław)
  • Radio Zachód (Zielona Góra)
  • Radio ZET (Warszawa)
  • Radio Ziemi Wieluńskiej (Wieluń)
  • Radio Znad Wilii (Wilno)
  • Radio Żnin (Żnin)
  • Radiostacja (Warszawa)
  • TP EmiTel – kilkadziesiąt szt.

 

Teatry:

  • Teatr Syrena
  • Teatr Szóste Piętro
  • Teatr Komedia
  • Teatr Muzyczny Roma
  • Teatr Stary w Lublinie
  • Teatr Rampa w Warszawie
  • Teatr Dramatyczny m. st Warszawy
  • Teatr Studio w Warszawie
  • Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
  • Teatr Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego
  • Teatr Kamienica
  • Teatr IMKA
  • Teatr Pieśń Kozła
  • Białostocki Teatr Lalek
  • Teatr Muzyczny w Poznaniu
  • TEATR im. WILAMA HORZYCY w Toruniu

 

Studia / Sale koncertowe:

  • Studio Koncertowe Polskiego Radia im. A. Osieckiej
  • Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Szpilmana
  • Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego
  • Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Łodzi RADIO ŁÓDŹ SA
  • Toya Studios w Łodzi
  • Filharmonia Warmińsko-Mazurska
  • Ośrodki Kultury i Sztuki:
  • CK Zamek w Poznaniu
  • MOS Małopolski Ogród Sztuki w Krakowie
  • Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu
  • Centrum Aktywniści lokalnej w Pionkach - Kasyno
  • Ośrodek Kultury w Oławie
  • Restauracje / kluby:
  • Yellow Jazz Club w Sopocie
  • Sfinx 700 Sopot
  • Restauracja "Endorfina" Warszawa
  • Bar Barbara we Wrocławiu

 

Inne:

  • Aula w Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi
  • Sala widowiskowa PGE w Bełchatowie
  • Tor wyścigów konnych Służewiec

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Stewart Audio