• unD32

  unD32 32 Channel Dante Break Out Interface (BoB) to 32-kanałowy i umieszczony w obudowie 1RU interfejs Dante Break Out, który jest przeznaczony do użycia we wszystkich typach komercyjnych instalacji AV.

  Opis

  To opłacalne i wysokiej wydajności rozwiązanie stanowiące punkt końcowy sieci Dante może znaleźć natychmiastowe zastosowanie w aplikacjach, zaczynając od stadionów i centrów kongresowych, a na świątyniach kończąc. W konstrukcji unD32 szczególny nacisk położono na jakość audio.

  Każde z 32 wyjść analogowych unD32 może być przypisane do dowolnego strumienia danych Dante obecnego w systemie, zarówno za pośrednictwem kontrolerów na ścianie przedniej, jak też aplikacji Audinate Dante Controller dla systemu Windows lub OS X. Na wyświetlaczu 16×2 prezentowane są nazwy strumieni oraz poziomy sygnałów dla każdego z 32 analogowych kanałów wyjściowych.

  Dodatkowo, każdy z poziomów sygnałów wyjściowych jest indywidualnie kontrolowany w zakresie ponad 60 dB i może być też wyciszony. unD32 posiada główne i pomocnicze złącze sieciowe Gigabit Dante, co zapewnia pełną redundancję i bezpieczeństwo połączenia, a także trzeci gigabitowy port „local”.

  Ten port zapewnia dostęp z poziomu sieci do innych urządzeń znajdujących się w racku (np. sterowników wzmacniaczy, urządzeń kontroli itp.) bez konieczności użycia oddzielnego przełącznika Ethernet.

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Stewart Audio
Waves