• CommandHub

  CommandHub jest opłacalnym w zastosowaniu urządzeniem, które umożliwia określanie trasowania sygnałów Dante, wykrywanie urządzeń oraz ich kontrolę przy użyciu systemów kontroli innych producentów.

  Opis

  CommandHub stanowi uproszczony interfejs dla tych systemów, pozwalając programiście na interakcję z urządzeniami końcowymi Attero Tech w zakresie kontroli parametrów przy wykorzystaniu protokołu opierającego się na nazwach, a tym samym eliminując konieczność komunikacji bezpośrednio z urządzeniami końcowymi przy użyciu określonych adresów IP.

  Dodatkowo CommandHub zapewnia systemowi kontroli dostęp do funkcji trasowania sygnałów Dante i monitorowania urządzeń wobec dowolnego sprzętu kompatybilnego z Dante, który jest dostępny w sieci Dante.

  Kontrola parametrów urządzeń końcowych Dante w czasie rzeczywistym jest często wymogiem w sieciowych instalacjach audio Dante.

  CommandHub rozwiązuje problem takiej potrzeby i zapewnia proste rozwiązanie do umożliwienia podłączenia sieciowego systemu kontroli do sieci audio.

  Prosty w programowaniu protokół komend jest dostępny dla integratora systemu, co umożliwia kontrolę systemu w czasie rzeczywistym i parametrów urządzeń końcowych Attero Tech, takich jak zasilanie fantomowe czy ustawienia wzmocnienia sygnału w przedwzmacniaczach mikrofonowych.

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Stewart Audio
Waves