• unD4I

  unD4I to interfejs Dante oferujący cztery wejścia, który jest idealnym rozwiązaniem w zakresie dodania wejść mikrofonowo- liniowych do systemu Dante.

  Opis

  Niewielkie rozmiary unD4I sprawiają, że może być on zamontowany niemalże w każdym miejscu, ułatwiając podłączenie źródeł sygnału audio i minimalizując podatne na zakłócenia okablowanie analogowe.

  Interfejs unD4I posiada cztery symetryczne wejścia mikrofonowo-liniowe, każde z zasilaniem fantomowym włączanym za pośrednictwem oprogramowania, a także z ośmioma poziomami wzmocnienia sygnału.

  Kontrolki na ścianie przedniej pokazują poziom wzmocnienia sygnału każdego kanału oraz status zasilania fantomowego, co pozwala szybko rozwiązywać ewentualne problemy. unD4I ma dwa porty sieciowe, które umożliwiają tworzenie łańcuchowych połączeń Dante.

  Połączenia łańcuchowe (daisy-chaining) Dante upraszczają okablowanie infrastruktury systemu przez umożliwienie połączenia wielu interfejsów unD4I z przełącznikiem sieciowym przy wykorzystaniu jednej linii (gniazda RJ-45 przełącznika) i kabli połączeniowych CAT5.

  W ten sposób może też być przekazywany prąd zasilający. Interfejs unD4I może być zasilany za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza +24 VDC lub dowolnego przełącznika sieciowego z obsługą PoE. Wszystkie regulowane parametry np. wzmocnienie sygnału mic/line oraz zasilanie fantomowe są kontrolowane za pośrednictwem oprogramowania.

   

   

 • unD4I-L

  unD4I-L to interfejs Dante oferujący cztery wejścia, który jest idealnym rozwiązaniem w zakresie dodania wejść mikrofonowo-liniowych do systemu Dante.

  Opis

  Dodatek w postaci czterech wejść logicznych oraz czterech wyjść logicznych pozwala na łatwe połączenie z przełącznikami mikrofonów oraz kontrolkami LED. Interfejs unD4I-L posiada cztery symetryczne wejścia mikrofonowo-liniowe, każde z zasilaniem fantomowym +48 V włączanym za pośrednictwem oprogramowania, a także z ośmioma poziomami wzmocnienia sygnału.

  Kontrolki na ścianie przedniej pokazują poziom wzmocnienia sygnału każdego kanału oraz status zasilania fantomowego, co pozwala szybko rozwiązywać ewentualne problemy.

  unD4I-L ma dwa porty sieciowe, które umożliwiają tworzenie łańcuchowych połączeń Dante. Połączenia łańcuchowe (daisychaining) Dante upraszczają okablowanie infrastruktury systemu przez umożliwienie połączenia wielu interfejsów unD4I-L z przełącznikiem sieciowym przy wykorzystaniu jednej linii (gniazda RJ-45 przełącznika) i kabli CAT5.

  W ten sposób może też być przekazywany prąd zasilający. Interfejs unD4I-L może być zasilany za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza +24 VDC lub dowolnego przełącznika sieciowego z obsługą PoE. Wszystkie regulowane parametry np. wzmocnienie sygnału mic/line oraz zasilanie fantomowe są kontrolowane za pośrednictwem oprogramowania

 • unD4O

  Interfejs Dante™ unD4O oferuje cztery wyjścia i jest opłacalnym sposobem zapewnienia czerech analogowych kanałów wyjściowych z istniejącego systemu sieciowego audio pracującego w oparciu o protokół Dante.

  Opis

  Niewielkie wymiary unD4O oraz możliwość zasilania za pośrednictwem PoE sprawiają, że może być on umieszczony dokładnie w tym miejscu, w którym jest potrzebny – obok odbiornika sygnału audio, a tym samym wyeliminować kosztowne i podatne na zakłócenia okablowanie analogowe. Interfejs unD4O może być zasilany za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza +24 VDC dowolnego przełącznika sieciowego z obsługą PoE

 • unDAES-O

  unDAES-O to mały i opłacalny w zastosowaniu interfejs, który zapewnia bezpośrednie połączenie sieci Dante z cyfrowymi wyjściami audio AES3, pozwalając na zachowanie sygnałów audio w domenie cyfrowej.

  Opis

  unDAES-O zapewnia wsparcie dla czterech kanałów wyjściowych AES3 z częstotliwością próbkowania 44,1/48/88,2/96 kHz. unDAES-O posiada dwa porty sieciowe umożliwiające tworzenie łańcuchowych połączeń urządzeń Dante.

  Połączenia łańcuchowe (daisy-chaining) Dante upraszczają okablowanie infrastruktury systemu przez umożliwienie połączenia wielu interfejsów unDAES-O z przełącznikiem sieciowym przy wykorzystaniu jednej linii (gniazda RJ-45 przełącznika) i kabli połączeniowych CAT5.

  W ten sposób może też być przekazywany prąd zasilający. Interfejs unDAES-O może być zasilany za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza +24 VDC, dowolnego przełącznika sieciowego z obsługą PoE lub innego urządzenia Attero Tech, które zapewnia rozwiązanie Power Link


 • unDIO2×2

  Interfejs I/O unDIO2×2 posiada 2 wejścia oraz 2 wyjścia.

  Opis

  Jest opłacalnym rozwiązaniem pozwalającym na dodanie maksymalnie dwóch kanałów (wejściowych i wyjściowych) Dante audio do sieciowego systemu audio wykorzystującego protokół Dante.

  Niewielkie wymiary unDIO2×2 oraz zastosowanie rozwiązania zasilania PoE sprawiają, że możemy zapewnić łączność Dante w każdym miejscu, gdzie jest to potrzebne – blisko źródła audio lub jego miejsca przeznaczenia, a tym samym eliminując kosztowne i podatne na zakłócenia okablowanie analogowe.

 • unDUSB

  unDUSB jest opłacalnym w zastosowaniu interfejsem

  Opis

  Stanowi bezpośredni most połączeniowy między urządzeniami USB host, takimi jak komputery a siecią Dante, przy zachowaniu sygnałów audio w domenie cyfrowej. Interfejs unDUSB jest rozpoznawany na szynie USB jako standardowa stereofoniczna karta dźwiękowa i zapewnia 2 kanały z Dante na USB oraz 2 kanały z USB na Dante.

  Ponieważ unDUSB wykorzystuje sterowniki audio USB, które są wbudowane w systemy Windows oraz OSX, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników.

  Używając unDUSB, dowolny program komputerowy, który może korzystać ze stereofonicznej karty dźwiękowej, może też uzyskać natychmiastowy dostęp do wejść i wyjść, i korzystać z sygnałów audio sieci Dante.

  Muzyka, prezentacje audio, a nawet sygnał audio z oprogramowania do pracy zespołowej takiego jak Skype, może być użyty w systemie Dante.

  unDUSB może być zasilany za pośrednictwem dowolnego urządzenia z obsługą 802.3af PoE, zewnętrznego zasilacza +9 VDC do +24 VDC, a także złącza wyjściowego Power Link innego urządzenia Attero Tech, które zapewnia zasilanie Power Link.

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Stewart Audio
Waves